środa, 6 sierpnia 2014

Młody Rolnik 2014

Jak wieść niesie 17pkt i więcej na liście wnioskujących która już niebawem, 12 sierpnia ukaże się na stronie ARiMR kwalifikuje od razu do uzyskania premii, kto uzyska mniejszą ilość punktów niechybnie będzie musiał poczekać na dalsze decyzje i działania Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Młody rolnik powinien być zlikwidowany bo bogacą sie duzi rolnicy, bo na młodego rolnika dostają pieniądze tylko ci co mają powyżej 10,5 ha. Większość rolników którzy mają w Polsce poniżej 10 ha jest likwidowana ponieważ nie starcza środków do życia a nie możność skorzystania z młodego rolnika utrudnia im konkurencyjność z innymi rolnikami.Powinno się obmyśleć plan aby pomóc najmniejszym rolnikom.Istnieje grupa rolników posiadających ponad 300 ha i więcej sięgających powyżej 1000 ha ,powinni być nazywani przedsiębiorcami,bo nie mają nic wspólnego z rodzimym rolnikiem.

Unknown pisze...

Widac, że dużo inwestujesz w swą gospodarkę, powiedz mi jakie ruszta do obory wybierasz? Zalezy mi na solidności oraz na tym aby były dość łatwe w montażu.